معرفی نرم افزار حسابداری سپیدار

دوره نرم افزار حسابداری آموزشگاه علم آسان

 نرم افزار حسابداری سپیدار

به گفته تاریخ دانان تولید از اولین صنایع بشر است و نیاز به تولید منجر به پیشرفت تمام رشته های فنی و مهندسی شده است. این امر می تواند به چالش های حسابداری تولیدی منجر شود. شرکت های تولیدی باید مواد خام و هزینه های پردازش خود را حساب کنند. اما آن ها باید ارزش محصولات ساخته شده را به دقت شناسایی کنند تا قیمت گذاری سودآوری داشته باشند.

معرفی نرم افزار حسابداری سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار

هزینه یابی شرکت ها به خصوص در کارخانه ها بسیار حائز اهمیت است. شناسایی این هزینه ها تاثیرگذار بر خرید شرکت و مذاکرات و قیمت گذاری و ارائه تخفیف و بودجه ریزی و عوامل دیگر می باشد. سیستم های موثر هزینه یابی عامل بقای کسب و کارها به خصوص در حوزه تولید است.

بخش حسابداری و مالی از مهم ترین و حساس ترین بخش های هر شرکت و سازمانی است و امروزه شرکت ها و سازمان ها برای سرعت بخشیدن به کار حسابداران- کاهش خطا در ثبت حسابداری- تنظیم آسان گزارش های قانونی و تحلیل دقیق شرایط مالی کسب و کار نیازمند استفاده از نرم افزار حسابداری هستند.

لزوم استفاده از نرم افزار حسابداری

استفاده از یک نرم افزار حسابداری تولیدی مناسب که بتواند گزارش های مورد نیاز را ارائه دهد موجب رشد و پیشرفت سازمان می شود. با استفاده از یک نرم افزار حسابداری تولیدی دقیق یک شرکت تولید کننده می تواند هم زمان خطوط تولید- موجودی کالا و فرآیند تولید را بهتر مدیریت نماید. علاوه بر این نرم افزار حسابداری می تواند در ثبت و گزارش صورت هزینه ها و ارزیابی دقیق عملکرد تولید نیز کارآمد باشد.

ویژگی های سیستم سپیدار

سیستم سپیدار یک سیستم جامع و یکپارچه است که سادگی و سهولت در فرآیند محاسبه استهلاک اموال- نگهداری و گزارش گیری اطلاعات دارایی ها را مطابق با آخرین تغییرات قانونی در اختیار مشتری قرار می دهد. نرم افزار حسابداری سپیدار  نرم افزاری مناسب برای مدیریت هوشمندانه شرکت ها و کارخانه هاست. نرم افزار حسابداری سپیدار امکان محاسبه و قیمت گذاری کالاهای تولید شده را فراهم می کند. همچنین می توان به تفکیک هر کالا سود و زیان آن کالا را محاسبه نمود.  علاوه بر کالاهای مورد نیاز می توان خدمات مورد نیاز را خریداری کرد و برای آن ها فاکتور خرید صادر کرد. با استفاده از امکان انبار گردانی می توان از آخرین مانده موجودی مواد اولیه و محصول اطمینان حاصل کرد و کسر و موجودی اضافی انبار را شناسایی کرد. با استفاده از سیستم دریافت و پرداخت می توان پرداخت وجه نقد و اسناد به تامین کنندگان و دریافت وجه نقد شرکت مشتریان را مدیریت کرد و مغایرت بانکی گرفته و هشدارها و پیام های مناسب با هریک را دریافت یا ارسال کرد.

سیستم حقوق و دستمزد

با استفاده از سیستم حقوق و دستمزد می توان کارکنان و کارگران هر خط تولید را تایید و برای آن ها محاسبه حقوق انجام داد. تولید و تحلیل محصولات سپیدار را تیمی مجرب و متخصص از مدیران- تحلیل گران و برنامه نویسان بزرگترین شرکت نرم افزاری بخش خصوصی و تنها شرکت ارائه دهنده راهکارهای نرم افزاری کسب و کار انجام داده اند که مدت زمانی حدود 30 سال حضوری موثر در صنعت نرم افزار کشور دارند. این نرم افزار حسابداری مانند سایر نرم افزارهای این شرکت به عنوان ابزاری با کیفیت برای حسابداری شرکتی شاخته شده است.

 نرم افزار حسابداری سپیدار از  ویژگی ها و امکانات بالایی برخوردار است که به توضیح برخی از آن ها می پردازیم :

 • امکان پلا گذاری دارایی ها به صورت دستی و خودکار
 • ثبت فروش- اسقاط یا حذف دارایی
 • ثبت تحصیل و انجام عملیات از جمله تغییر نرخ و روش- نقل و انتقال- فروش- اسقاط- حذف- بلا استفاده و…
 • گزارش گیری دقیق و آنی برای مدیریت اموال با استفاده از کارت دارایی
 • محاسبه استهلاک دارایی ها در هر دوره و با استفاده از آخرین جدول قوانین استهلاک
 • ثبت مخارج پس از تحصیل و ثبت آن در نرم افزار
 • ارائه سند حسابداری محاسبه استهلاک به صورت تجمیعی یا تفکیکی
 • ثبت سود و زیان ناشی از هر عملیات به صورت خودکار
 • امکان بلا استفاده کردن دارایی و محاسبه استهلاک 30 درصدی و استفاده مجدد از دارایی بلا استفاده شده

10 ویژگی مهم نرم افزار حسابداری سپیدار

 1. ارائه گزارش تحلیلی و کاربردی
 2. یکپارچگی
 3. بروز بودن
 4. سازگاری با کسب و کار
 5. گسترش پذیری
 6. تضمین امنیت اطلاعات مالی
 7. ویژگی های گرافیکی بالا
 8. کاربر پسند بودن
 9. قیمت مناسب
 10. پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش

شما می توانید با مراجعه به وب سایت آموزشگاه علم آسان و تکمیل فرم ثبت نام در دوره جامع آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری شرکت کنید و گواهی معتبر و قابل ترجمه دوره نرم افزار حسابداری سپیدار را دریافت کنید.

آموزشگاه علم آسان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *