دوره ی ICDL ویژه کودکان

ICDL کودکان

فراگیران در ICDL کودکان با سه مهارت زیر آشنا میشوند، قابل ذکر است که تمامی این مهارت ها متناسب با  شرایط سنی فراگیران می باشد و همچنین با بهره گیری از جذابیت های خاص قابل اجراست.

  • مهارت اول در ICDL کودکان :

  • فناوری اطلاعات(IT) .IT (Information technology) به معنای فناوری اطلاعات و به مفهوم استفاده از کامپیوترها برای به کارگیری، نگهداری، مطالعه، بازیابی، مخابره و ایجاد تغییر در داده ها یا اطلاعات است که به طور معمول در تجارت یا دیگر کسب وکارها به کاربرده میشود. کودکان در این دوره با نقش کامپیوتر در زندگی روزمره و کاربردهای آن در مدارس آشنا شده؛ همچنین با کامپیوترها و  دستگاه های دیجیتال، سخت افزار و نرم افزار، حافظه، واحد پردازش(cpu)، برنامه های مخرب کامپیوتر و… آشنا میشوند.
  • مهارت دوم :

  • ویندوز 10 – در این مهارت راه اندازی کامپیوتر، محیط ویندوز 10، کار با آیکن ها آموزش داده میشود. کار با نوار وظیفه، برنامه های کاربردی، ایجاد یک فایل متنی با استفاده از برنامه word pad ، تایپ کردن یک نامه، ضبط صدا در کامپیوتر، کپی کردن اطلاعات، تنظیم تاریخ و ساعت و… جزء سرفصل های این مهارت می باشد

 

  • مهارت سوم مایکروسافت Paint

آشنایی با برنامه نقاشی(paint)

آشنایی با محیط نرم افزار

ابزارهای مختلف این نرم افزار

آشنایی کامل با این نرم افزار

دست آوردهای دوره آموزش کامپیوتر کودکان (ICDL e-kids):

آشنایی با فناوری اطلاعات و ارتباطات

آشنایی با ویندوز 10

فراگیری نرم افزار paint که با کار کردن در جزئیات آن، زمینه بسیار مناسبی را برای سنین بالاترشان در نرم افزارهای  photoshop و دیگر نرم افزارهای مشابه دست پیدا میکنند.

آشنایی با محیط نرم افزار

ابزارهای مختلف این نرم افزار

 آشنایی کامل با این نرم افزار

آموزشگاه فنی و حرفه ای علم آسان با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و مربیان مجرب و متخصص برگزارکننده دوره های آموزش کامپیوتر ، شبکه، برنامه نویسی ، طراحی سایت به صورت حضوری و غیرحضوری (آنلاین) می باشد.جهت کسب اطلاعات از دوره ها،طرح ها، جشنواره ها ، تخفیفات و کارگاههای رایگان علم آسان میتوانید ما را از شبکه های اجتماعی آپارات ، اینیستاگرام و تلگرام دنبال کنید.

شرکت کنندگان در این دوره به صورت کاملاً اصولی و عملی و کاربردی با مهارت های لازم آشنا شده و در انتهای دوره مدرک رسمی ، ممهور به مهر سازمان فنی و حرفه ای کشور که به منزله دانش بالای افراد در این عرصه می باشد را دریافت می نمایند.

جهت ثبت نام در کلاس های حضوری  ICDL دوره ی ویژه کودکان کلیک کنید.

جهت ثبت نام در دوره غیرحضوری(آنلاین) ICDL دوره ی ویژه کودکان کلیک کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *