جلوه های ویژه AFTER EFFECTS

جلوه های ویژه AFTER EFFECTS

نام استاندارد آموزش شغل :

طراح جلوه های ویژه با AFTER EFFECTS

شرح استاندارد آموزش شغل :

طراح جلوه های ویژه با AFTER EFFECTS از مشاغل حوزه فناوری اطلاعات محسوب می شود . از شایستگی های این شغل می توان به: نصب نرم نرم افزار After Effects و کار با انواع لایه ها، ایجاد انیمیشن های ساخت فیلم و صدا گذاری، وارد کردن داده ها از نرم افزارهای دیگر اشاره کرد . مشاغل و شایستگی مرتبط با این شغل طراح انیمشن و مشاغل مشابه هستند.

آین دوره با هدف ارتقاء مهارت نیروی انسانی متخصص در زمینه جلوه های ویژه رایانه ای(اسپشیال افکت) جهت تدوین و میکس رایانه ای طراحی شده، هنرجویان پس از گذراندن این دورهآموزشی با مبانی، اصول و تکنیک های خلق جلوه های ویژه بوسیله نرم افزار After Effects آشناشده و توانایی ساخت تصاویر مهیج و استفاده از تروکاژ ( حقه های تصویری ) برف، باران، طوفان، انفجار،طراحی و ساخت تیتراژ متحرک را خواهند داشت.

ویژگی های کارآموز ورودی :

حداقل میزان تحصیلات : پایان دوره راهنمایی
حداقل توانایی جسمی و ذهنی : سلامت کامل جسمانی و روانی
مهارت های پیش نیاز : کارور افتر افکت

آموزشگاه فنی و حرفه ای علم آسان با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و مربیان مجرب و متخصص برگزارکننده دوره های آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی و دوره های گرافیک به صورت حضوری و غیرحضوری (آنلاین) می باشد.جهت کسب اطلاعات از دوره ها،طرح ها، جشنواره ها ، تخفیفات و کارگاههای رایگان علم آسان میتوانید ما را از شبکه های اجتماعی آپارات ، اینیستاگرام و تلگرام دنبال کنید.

شرکت کنندگان در این دوره به صورت کاملاً اصولی و کاربردی با مهارت های لازم آشنا شده و در انتهای دوره مدرک رسمی ، ممهور به مهر سازمان فنی و حرفه ای کشور که به منزله دانش بالای افراد در این عرصه می باشد را دریافت می نمایند.

جهت ثبت نام در کلاس های حضوری دوره جلوه های ویژه AFTER EFFECTS کلیک کنید.

جهت ثبت نام در دوره غیرحضوری(آنلاین) دوره جلوه های ویژه AFTER EFFECTS کلیک کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *